ČLENSKÁ ZÓNA

Na dokončení členskej zóny intenzívne pracujeme. O jej spustení vás budeme informovať.

Dance CUP

Home  /  Dance CUP
Fearless dance cup - Celoslovenská tanečná súťaž

Pridajte sa k nám do tanca

príďte osláviť spoločnú vášeň na prvý ročník tanečnej súťaže – Fearless Dance Cup! Vstúpte do sveta, kde sa tanec stretáva s súťaživosťou a kde sa umenie prejavuje vo svojej najštýlovejšej podobe.

Privítame vás vo viacúčelovej hale Aréna Poprad, ktorú obklopuje úchvatný panoramatický výhľad na pohorie Tatry, kde sa 27. apríla 2024 uskutoční tento ohromujúce podujatie. Zarezervujte si tento dátum a pripravte sa na zážitok, ktorý vám vyrazí dych!

Fearless Dance Cup ponúka pódium pre tanečné talenty zo všetkých kútov. Nech ste profesionál alebo nadšený amatér, súťaž je otvorená pre všetkých, ktorí sa chcú podeliť o svoje umelecké výkony a zároveň sa pustiť do súťaženia o ceny a uznanie.

Okrem súťažného prostredia plného energie a emócií, Fearless Dance Cup ponúka aj možnosť stretávania sa s inšpiratívnymi tanečnými osobnosťami, budovaním nových priateľstiev a samozrejme – vytváraním nezabudnuteľných tanečných spomienok.

Nezmeškajte túto príležitosť byť súčasťou histórie tanečného sveta. Pridajte sa k nám na Fearless Dance Cup a nechajte svoj tanec vyniknúť v tomto magickom tanečnom mieste!

Čakáme na vás s úsmevom v tanečnej nálade na prvom ročníku Fearless Dance Cup v Aréne Poprad, 27. apríla 2024. Buďte súčasťou tohto úžasného podujatia a spolu oslávme krásu tanečného umenia!

Kontakt

Officiálny kontaktný email

Officiálne kontaktné tel.č

Officiálne stránky súťaže na INSTAGRAME

Officiálne stránky súťaže na FACEBOOKU